Awarded by
WhatClinic.com
 
Latvijas Reitingi
Jaunums!

Īpašs piedāvājums moderna un veselīga dzīvesveida piekritējiem !

iTOP – Individually Trained Oral Prophylaxis ( Individuālā mutes higiēnas apmācības programma)

Šī unikālā profilaktiskā programma ļauj saglabāt veselus zobus, izvairīties no mutes slimībām un ievērojami samazināt zobārstniecības izmaksas.

Stundas laikā tiek iegūtas pareizas iemaņas zobu tīrīšanā un profesionāla instrukcija, saņemot īpašu individuāli piemērotu zobu kopšanas komplektu ar 2 zobu birstītēm, 2 zobu”ezīšiem”starpzobu virsmu tīrīšanai.

Procedūras cena – 30 Ls

Zinātniskie pētījumi stomatoloģijā pierāda tiešu saikni starp kariesa rašanos un neatbilstošu mutes higiēnu. Galvenais problēmas cēlonis ir motivācijas un zināšanu trūkums par profilaksi.Daudzu eksperimentu un pētījumu rezultātā tika izstrādāta īpaša programma iTOP - Individuālā mutes higiēnas apmācības programma. Šobrīd jau saņemtas tūkstošiem sajūsmas pilnas atsauksmes par programmu visā pasaulē, bet Latvijā mūsu klīnika ir vienīgā, kur tā šobrīd pieejama.

Šo metodi radīja un izstrādāja Hamburgas Universitātes profesors Šedelmaiers. Metodes pamatā ir īpašas uzmanības pievēršana tieši problemātiskajām zonām, kur visbiežāk rodas kariess un smaganu iekaisumi – lielākoties tā ir smaganu līnija un atstarpes starp zobiem. Parastā zobu birstīte neļauj pilnībā notīrīt aplikumus kritiskajā līnijā un savukārt zobu diegs nesasniedz zoba dabiskā izliekuma līnijas iedobumu, kas ir spraugā starp zobiem. Ar īpašu zondēšanas metodi, kuru zobārsts izmanto procedūras laikā, tiek noteikts pareizais zobu „ezīša”garums, kas atbilst konkrētajam pacientam individuāli. Tā ir patentēta metode, kas stomatoloģijā tiek uzskatīta par ievērojamu lēcienu zobu virsmas un starpzobu spraugu aplikuma kontrolē.